Najbliższa wysyłka paczek: poniedziałek o 18:30
365 dni na zwrot!
+48 22 828 02 13 [email protected]
Fingerboard Grand Fingers Premium M2 Gold
BRAK PRODUKTU
Waga: 13.00g
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 399.00 PLN
ID: 30709
Kupując ten produkt, otrzymasz bezpłatnie:

Premium set to najlepszy możliwy fingerboard do nabycia w tej cenie.

W skład kompletu wchodzi:

    Deska premium - Grand/Alfa/Bitdeck z najciekawszymi zdobieniami i rodzajami drewna. Warstwy forniru (głównie klon kanadyjski lub ozdobne egzotyki z całego świata) dobrane zostały tak, żeby podkreślić kolorystycznie design dolnej warstwy. Deski klejone w formach wykonanych przez maszynę CNC, co zapewnia idealny profil i odpowiednią sprężystość. Otwory na montażówki oraz kształt deski wycięte również za pomocą maszyny CNC. Detale wykończone ręcznie: zaokrąglenie krawędzi, wgłębienia na montażówki. Deska fachowo polakierowana, dla przedłużenia żywotności i uzyskania profesjonalnego wyglądu.
    Trucki single axle 32/34mm - ulepszona wersja dobrze wszystkim znanych trucków Pro 30mm. Trucki Single axle zostały wyposażone w jedną ośkę przez całość hangera, do której montuje się koła za pomocą nakrętek. Atutem tego produktu jest zastosowanie nakrętek Grand Auto-Block Nuts.
    Koła Urethanowe Grand Fingers - najwyższej klasy doceniane przez riderów nie tylko w Polsce, ale i w Japonii, Niemczech, czy Kanadzie. Wykonane z materiału, z którego wytwarzane są prawdziwe koła deskorolkowe. Bardziej przyczepne do podłoża, ale można dokręcać tricki, co powoduje realistyczne piszczenie/skrzypienie. Testy wykazały, że koła uretanowe dają więcej popa i tricki podlatują wyżej, praktycznie przyklejając deskę do palców!
    Tape Grand Ultra Slim - czarny miękki materiał dobrze trzyma się palców i nie rani skóry. Komfort jazdy oraz pop o wiele wyższy, w porównaniu do jazdy z gripem, a tricki same się kleją.

Całość złożona i gotowa do jazdy - montaż elementów gratis (wymaga doświadczenia i sporej ilości czasu).

 

Cena za 1 kompletny fingerboard widoczny na zdjęciu (w opakowaniu również kluczyk oraz kilka losowych naklejek i zapasowych części).
 

Wysyłka jest darmowa!

Subskrybuj nasz kanał YouTube - AveBmx