Zobacz nasz profil na facebooku Zobacz nasz profil na instagramie! Zobacz nasz kanał YouTube! Zobacz nasz profil na flickru Zobacz nasz profil na Twitterze!

G-Form Samsung Galaxy S3 Case

149.00 PLN
89.00 PLN PLN
Strona główna > Akcesoria / Media > Inne > G-Form Samsung Galaxy S3 Case


G-Form Samsung Galaxy S3 Case
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Waga: 48.00g

Kupując ten produkt, otrzymasz bezpłatnie:
Pakiet kilkunastu naklejek. Powiadomienie SMS o statusie paczki.Jeśli zamówisz teraz, paczka zostanie wysłana jeszcze dziś!
(Przed godz. 17:30)

Opis:

Kupując w naszym sklepie pomagasz nam przetrwać ten trudny czas. Dziękujemy! #zostanwdomu

Dzięki obudowom X-Protect na Samsung Galaxy S III możesz używać swojego Samsunga bez obaw. Jest to możliwe dzięki technologii ochrony reaktywnej (RPT™ – ReactiveProtection Technology), łączącej cechy materiału PORON® XRD™ oraz specjalistycznych materiałów i technologii opracowanych przez G-Form.

Dzięki twardej oraz sztywnej warstwie zewnętrznej z wbudowanym rdzeniem RPT™, wystającym nad powierzchnię obudowy, zapewniają najwyższą ochronę przed uderzeniem. Odporna na wstrząsy i zadrapania, obudowa X-Protect jest gotowa na wszystkie wyzwania, jakie zechcesz podjąć.

Te cienkie i super lekkie obudowy działają jak tarcza ochronna Twojego Samsunga wtedy, gdy najbardziej potrzebuje ochrony - błyskawicznie utwardzają się w chwili uderzenia, pochłaniając ponad 90% energii uderzenia, po czym natychmiast stają się z powrotem elastyczne.


Proszę wybrać jedną z opcji!