Najbliższa wysyłka paczek: poniedziałek o 18:30
365 dni na zwrot!
+48 22 828 02 13 [email protected]
Fingerboard Grand Fingers Premium Bitdeck Trap
BRAK PRODUKTU
Waga: 13.00g
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 399.00 PLN
ID: 30710
Kupując ten produkt, otrzymasz bezpłatnie:

Premium set to najlepszy możliwy nowy fingerboard jaki możesz nabyć w tej cenie.

Co wchodzi w skład takiego kompletu:

- Deska premium - Grand/Alfa/Bitdeck z najciekawszymi zdobieniami i rodzajami drewna. Fornir użyty w deskach to głównie klon kanadyjski lub ozdobne egzotyki z całego świata. Pozostałe warstwy forniru dobrane tak, żeby podkreślić kolorystycznie design grafiki. Klejony wysokiej jakości klejami, w formie wykonanej przez maszynę CNC, dzięki czemu posiada idealny profil i odpowiednią sprężystość. Otwory na montażówki oraz kształt deski wycięte za pomocą maszyny CNC. Ręczne wykończenie detali: zaokrąglenie krawędzi, wgłębienia na montażówki. Fachowo polakierowany, dla przedłużenia żywotności deski i uzyskania końcowego, profesjonalnego wyglądu.

- Trucki Pro 32/34mm są ulepszoną wersją, dobrze wszystkim znanych trucków Pro 30mm. W porównaniu do wcześniej wymienionych, trucki Pro zostały wyposażone w jedną ośkę przez całość hangera, do której montuje się koła. Kolejnym plusem tego produktu jest zastosowanie w nich nakrętek typu Grand Auto-Block Nuts.

- Koła Urethanowe Grand Fingers najwyższej światowej klasy docenione przez riderów nie tylko w Polsce ale i w Japonii, Niemczech, Kanadzie itd. Koła Premium są wykonane z materiału, z którego wytwarzane są prawdziwe koła deskorolkowe. Są bardziej przyczepne do podłoża ale można dokręcać tricki i wtedy realistycznie piszczą/skrzypią. Ewidentnie podczas testów wyszło, że koła uretanowe dają więcej popa i tricki podlatują wyżej, klejąc się wręcz do palców!

- Tape Grand Ultra slim. Czarny miękki materiał, który dobrze trzyma się palców i nie rani skóry. Komfort jazdy oraz pop jest o wiele wyższy, w porównaniu do jazdy z gripem, a tricki dosłownie same się kleją.

- Całość złożona i gotowa do jazdy - tak precyzyjna robota gratis, wymagająca doświadczenia i sporej ilości czasu!

Cena za 1 kompletny fingerboard widoczny na zdjęciu produktowym.
Opakowanie zawiera również kluczyk i kilka losowych naklejek oraz zapasowych części.
 

Wysyłka jest darmowa!

Subskrybuj nasz kanał YouTube - AveBmx