Zobacz nasz profil na facebooku Zobacz nasz profil na instagramie! Zobacz nasz kanał YouTube! Zobacz nasz profil na flickru Zobacz nasz profil na Twitterze!

Ochraniacze piszczela G-Form X-Pro Black / Yellow

279.00 PLN PLN
Strona główna > G-Form > Ochraniacze piszczela G-Form X-Pro Black / Yellow


Ochraniacze piszczela G-Form X-Pro Black / Yellow
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Waga: 130.00g

Kupując ten produkt, otrzymasz bezpłatnie:
Wysyłkę kurierem. Pakiet kilkunastu naklejek. Powiadomienie SMS o statusie paczki.


Opis:

Kupując w naszym sklepie pomagasz nam przetrwać ten trudny czas. Dziękujemy! #zostanwdomu

G-Form Shin Pads, wykorzystujące technologię ochrony reaktywnej (RPT™ – ReactiveProtection Technology) G-Form, łączącej cechy materiału PORON® XRD™ oraz specjalistycznych materiałów i technologii opracowanych przez G-Form, pochłaniają siłę uderzenia i zapewniają maksymalną funkcjonalność przez cały okres użytkowania. Są to pierwsze w swoim rodzaju, elastyczne, dopasowane, zakładane na ubranie lub pod ochraniacze z miękkim szkieletem amortyzującym siłę uderzenia. W celu zapewnienia pełnej ochrony, krawędzie oraz grzbiet ochraniacza zostały specjalnie zaprojektowane tak, by zginały się razem z kolanem i nogą. Nakolannik G-Form zapewnia ochronę przed uderzeniami - po uderzeniu nie trzeba go wymieniać na nowy, nie traci również właściwości ochronnych nawet po wielokrotnym użyciu, co odróżnia go od plastikowych ochraniaczy. Unikalny kształt oraz dopasowanie ochraniacza plus jego umieszczenie na materiale kompresyjnym sprawiają, że ochraniacz idealnie przylega do ciała, co zwiększa właściwości ochronne, szczególnie w porównaniu z twardymi ochraniaczami, które mogą się przemieszczać. Ochraniacz można nosić niezależnie od pogody, pod ubraniem lub na nim. Jest bardzo wytrzymały i trwały – nie straszne mu częste pranie oraz użytkowanie.


Obwód mierzony w najszerszym miejscu łydki. Przy sportach o dużym obciążeniu łydki należy dodać 1-2 cm gdyż mięsień ten się bardzo "pompuje"
- XS: 28cm - 33cm
- S: 33cm - 35,5cm
- M: 35,5cm - 38cm
- L: 38cm - 40,5cm
- XL: 40,5cm - 45,5cm


Darmowa wysyłka

Proszę wybrać jedną z opcji!