Zobacz nasz profil na facebooku Zobacz nasz profil na instagramie! Zobacz nasz kanał YouTube! Zobacz nasz profil na flickru Zobacz nasz profil na Twitterze!

Śruby poliamidowe do korb Primo

10.00 PLN PLN
Strona główna > Bikes Busters > Śruby poliamidowe do korb Primo


Śruby poliamidowe do korb Primo
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Waga: 4.00g

Kupując ten produkt, otrzymasz bezpłatnie:
Pakiet kilkunastu naklejek. Powiadomienie SMS o statusie paczki.Jeśli zamówisz teraz, paczka zostanie wysłana jeszcze dziś!
(Przed godz. 17:30)
W trosce o odpowiedni dobór sprzętu i udany zakup zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Opis:

Kupując w naszym sklepie pomagasz nam przetrwać ten trudny czas. Dziękujemy! #zostanwdomu

Opis ze strony producenta:

 

Element ten jest skierowany przede wszystkim dla tych, którzy liczą każdy zbędny gram w rowerze - prawie pięciokrotnie mniejsza masa od standardowej stalowej śruby! Pozwala zaoszczędzić więcej niż zmiana boltów w korbach na tytanowe, o wiele, wiele mniejszym kosztem! Pomyślisz sobie - jednorazowa plastikowa śruba nie warta zachodu. Otóż nie! Śruba BikesBusters® wykonana jest ze specjalnego tworzywa sztucznego w dotyku przypominającego ceramikę. Co więcej, gniazdo na klucz ampulowy przeprowadzone jest przez całą długość śruby od początku łba do końca gwintu, co zmniejsza praktyczne do zera możliwość zniszczenia gniazda nadmierną siłą dokręcania(a w stalowych to się czasem zdarza).Oczywiście wiadomo - wytrzymałość gwintu mniejsza niż stali, ale spokojnie daje radę. Poza tym.. Wyobraźcie sobie zestaw: hollowbity + tytanowa oś + plastikowe śruby boczne = masa coloniali + niezniszczalność!

Stalowa sruba waży 24g,wiec zyskujesz 20g na sztuce.


CENA ZA 1SZT.
 


Proszę wybrać jedną z opcji!